Odzyskiwanie danych

  • Odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE, SATA, SCSI, SAS, SSD (każdy format dysku, niezależnie od systemu operacyjnego na dysku, wszystkie uszkodzenia, każda konfiguracja dysków)
  • Odzyskiwaniu danych z takich nośników jak ZIP, LS, MO, JAZ-ów
  • Odzyskiwanie danych z kart pamięci

 

 

Bezpłatna ekspertyza

W przypadku gdy wyniki ekspertyzy wykazują możliwość odtworzenia danych, a Klient rezygnuje z dalszego procesu, ponosi on koszt ekspertyzy:

  • w przypadku kart pamięci, pendrive'ów, 
  • taśm i dysków twardych w wysokości 300 PLN netto.
  • w przypadku płyt, dyskietek w wysokości 90 PLN netto.
 
 
Jesteś na: STRONA GŁÓWNA /  Odzyskiwanie danych /  Odzyskiwanie Danych z Poczty Elektronicznej

Odzyskiwanie Danych Z Poczty Elektronicznej

Oprócz szeregu narzędzi, które pozwalają nam na odzyskiwanie danych z różnych serwerów pocztowych oraz szerokiej gamy programów stosowanych przez użytkowników, Kroll Ontrack posiada dedykowane rozwiązania dla serwerów MS Exchange, plików EDB i PST.

Ontrack TM PowerControls:

Narzędzie niezbędne dla każdego administratora MS Exchange. Jego głównym zadaniem jest szybkie i efektywne wyszukiwanie i odtwarzanie pojedynczych skrzynek pocztowych lub ich wybranych elementów. Program pozwala na odczyt danych z niemal każdego systemu backupowego lub bezpośrednio z plików EDB. Powala na dostęp do uszkodzonych archiwów.

EasyRecovery TM EmailReapir:

Narzędzie naprawia uszkodzone pliki programów pocztowych MS Outlook i MS Outlook Express. Potrafi dzielić pliki PST na mniejsze oraz tworzyć indeksy dla plików DBX.